KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14211010
nr 1421 1010
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Porträtt av Carl XIV Johan. Ej signerad. Blandteknik/akvarell, bildmått: 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 54x43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:05:53
27/9 18:15:58
- Klassiska
27 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska